Details

Uzun yıllar zengin bir aileye ait konakta bahçıvanlık yapan adam, zamanın çoğunu internette porno izleyerek geçirmiştir. Ayrıca gençliğini bu aileye adamıştır. Ailenin mali durumu kötüye gittiğinden iflas etmiştir. İflas ettiklerinden ellerinde ne varsa alacaklar tarafından el koyulmuştur. Sıra son olarak konağa gelir. Konakta elden çıkar ve bahçıvan işsiz kalmış olur. kendini boşlukta bulan ve ne yapacağını bilmeden gezinmeye başlayan adam bir arkadaşının yanında geceyi geçirir.

Sabah uyanan adam kendine yeni bir hayat çizmeye karar vererek başka bir şehre doğru yola çıkar. Gözüne bir ilan takılır ve ilandaki adrese doğru yola çıkar. Adrese ulaşan adam, iş görüşmesi yapar. Dul bir kadın ve kızının yanında iş başı yapmak için anlaşır. Evde yatılı kalacak olan adam solonda duran kanepenin üzerinde yatmaya başlar. Günler böyle geçerken evin hanımı ile diyalogları sıklaştıran bahçıvan, kadın ile sevgili olur. Kadın ile ilk olarak ormanda seks yapan adam, akşamları kadının kızının yattığı her an soluğu kadının yanında alır ve deli dolu seks yapar. Bir gece her zamanki gibi seks yaparken su içmeye kalkan kız bunları görür. Kızın bahçıvana olan davranışları değişmeye başlar.

Kız bahçıvanı gün geçtikçe azdırmaya başlar. Azan bahçıvan kız tarafından devamlı olarak tahrik edilir. Bir gün evin hanımının işe gittiği bir an kız ve adam sevişmeye başlar. Kızın bakireliğini alan bahçıvan, kadının işe gittiği her fırsatta kız ile sevişmeye başlar. Bir gün evin hanımına yakalanan bahçıvan ve kız kadını ikna ederek seks yapmaya başlarlar.

Erotik filmleri yerinde izlemek için myrasprings.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Erotik filmleri 720p görüntü kalitesinde donmadan keyifli bir şekilde zevkle izleyebilirsiniz.

Yorum yaz